در طول فصل های شلوغ بیشتر هتل ها در روز یه وعده باهاتون حساب میکنند یعنی باید ناهار یا شام رو اونجا بخورید این ت منطقی واسه مشغول نگه داشتن هتل هاس ولی من یه همچین هتلی رو ترجیح میدم که وعده های اختیاری است و من ازادم که به بیرون بروم و هر رستورانی که دوست دارم رو انتخاب کنم.

و امشب اون رستوران ایلبوکو است.اینجا یه زمانی سرداب یه سومئه قدیمی بوده است و حالا یک رستوران شیک و با کیفیت است و اللته کوچک که غذاهای با کیفیت را به طرز عجیبی ارائه میدهد و برازنه دلار و یورو هستند.در اشپزخانه مدرنشان اشپز ها به خودشان میبالند که با شیوه های جدید و مهیج غذاهای ساده ایتالیایی را سرو میکنند.من سعی میکنم از جاهایی که مدیریتشون قوی هست نام ببرم.

اون منو غذا رو از مواد تازه طراحی میکنه و با عشق تمام هر غذارو بای مهمونا توضیح میده.در کل این اسپاگتی عالی است و با سنت ها بازی کردیم.ما با یه کم پاستا و مواد دیگه در این کار ابتکار زیادی به خرج دادیم اون طرف صدف هارو گذاشتیم فقط حواستون باشه از انگششتاتون استفده کنید.

صدف هارو تمیز کنید و با اسپاگتی بخورید و میتونید دوباره بچینید.نوش جان.و در طول شبای خنک خیابونا پر از ادمهایی است که از یگ اسپاگتی لذت میبرند.برای خیابونا یه توقف در اینجا یه بخش جدا نشدنی از شبی هست که با خانواده به بیرون میرن.جلاتریا قطعا طعم هایی داره که حالتونو سرجا میاره قبل از اینکه سفارش بدید همه این بستنی های خوشگل رو به دقت تماشا کنید.این یه فستویوا نیست فقط یه شب معمولیه یه جشن مردمی در دنیای مدیترانه ای با این همه اتفاقایی که در خیابونا میوفته کی دلش میخاد بره خونه؟

سورنتو یه پایگاه ایده ال برای سیاحت در سال المفای است توریت ها هر روز توی صف وای میسن و اتوبوس هارو پر میکنن یه سفر خاطر انگیز رو رقم میزنن ولی من تو همچین مواردی یه راننده تاکسی رو در اختیار میگیرم که راننده و راهنمای من باشه.تو رافائلی؟بله خوشبختم.لی اگه برای یه گروه کوچیک راننده ای اجاره کنید با ماشینش اون بتونه راهنمای شما باشه میبینید که ارزشش رو داره.عجب دره ی زیباییه .همینطوره.

ساحال امالفی یه مثال عالی از ایتالیا اشفته و خوش منظره و پر جنب و جوشه اینجا  با مناظر هیجان انگیزه و شهر های ساحلی که به طرز چشم گیری در دامنه سخره ها قرار دارن و ویرانه های تاریخی زیباترین ساحل ایتالیاس.

چه با اتوبوس بیاین یا یه تاکسی سفر به سمت جنوب سورنتو یکی از عالی ترین جای های جهانه.در اینجا کاکتوس های زیادی رشد کرده و جلوه ای وصف نشدنی به شهر داده اند.

جهان کاکتوس ها یه ,های ,رو ,ها ,اون ,ای ,و با ,است و ,در اینجا ,صدف هارو ,که بامنبع

بهترین آموزشگاه آرایشگری در فردیس کیست؟

بهترین آرایشگاه کرج کجاست؟

آموزش نگهداری و قیمت گل آلبوکا مارپیچی

رستوران های ایتالیایی و کاکتوس های خوشمزه

بیوگرافی محمد رضا گلزار

آیا کاکتوس ها خاصیت درمانی دارند؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

STANFOOTBALL صابون بابونه خرید اینترنتی درس ارومیه دولتمداری شایسته سفارش پوستر سه بعدی طبیعت Game Nalax7b5jf situs معرفی مانتو و خرید مانتو jalenjigu1 Rede